Grand Prix Racing Online

Gerçek oyuncuların manejerliklerini yapmakta olduğu yarış araçlarına karşı kendi araçlarınızın menejeri olarak siz oyuncularımız mücadeleler vereceksiniz. Sürücünüzün ve aracınızın özelliklerini yüksek olmasıyla daha çok başarı yakalayabileceğiniz oyunda araçlarınızın iyi bir şekilde yarışlara devam edebilmesi için onları sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Grand Prix Racing Online içerisinde sizler MMO keyfini doyası arkadaşlarınız yada ailenizle birlikte online bir şekilde oynayabilmek için üyeliğinizi oluşturacak ve üyeliğinizle istediğiniz bilgisayardan girerek kariyerinizin kayıtlı olduğu yerden devam etmesini sağlayabileceksiniz. 

Yarış öncelerinde ve yarışlar esnasında sizler araçlarınızın durumunu kontrol ederek onların sağlıklı bir şekilde yarış pistinde sağlıklı bir şekilde mücadeleye devam etmesini sağlamış olacaksınız. Bir çok ülkeden oyuncular ile karşılaşacağınızdan dolayı büyük turnuvalara şahit olabileceksiniz.

Türk ve yabancı oyuncuların birbirlerine karşı yarışlar veya turnuvalar düzenlediği platformda iyi bir menejer olduğunuzda başarılı bir kariyer oluşturabilecek ve dünya sıralamalarındaki yerinizi alabileceksiniz. Oyun Kolu ekibi olarak oyuncularımızın en güzel oyunlar ile buluşmasını sağlamaya devam etmekteyiz. Oyuncularımıza şimdiden başarılar ve iyi eğlenceler diliyor sizleri oyun ile başbaşa bırakıyoruz.