Uçan Ejder

Uçan Ejder Sky Dragon kişilerin oldukça beğenebilecekleri oyunlar arasında yer almaktadır. Tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Çin merkezli olarak oyunlarını yayımlayan 337'nin (Elex) yapımcılığını üstlenmiş olan bu oyunu tamamen Türkçe dil seçeneğiyle oynayabilmeniz mümkündür.
Oyun içerisinde isminden de tahmin edebileceğiniz üzere ejderhaların ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Sahip olduğunuz ejderha yumurtalarını büyütüp çatlamalarını sağlayarak farklı güçlere sahip olan ejderhalara sahip olmak için mücadele vereceksiniz. Savaşlara sizinle birlikte katılan ejderhalarınız elde edecekleri yetenekleri artmaktadır.
Oyun içerisinde 3 farklı ejderha sınıfı bulunmaktadır. Avcı, savaşçı ve usta olmak üzere sunulan üç sınıf içerisinden dilediğiniz ejderha sınıfını kontrol edebilmeniz mümkündür. Bu oyun içerisinde ejderhalarınızın günlük görevlerini yerine getirmek için oldukça geniş olan farklı işlemleri yerine getirmeniz ve bunun sonucunda hediyeler kazanmanız mümkündür. Sahip olduğu bundalardan daha fazla pek çok özelliği göz önüne alındığında oldukça iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.