Oyun Birazdan Başlayacaktır...

Uçan Ejder

Tam Ekran Yeniden Başlat
4.0

Uçan Ejder Sky Dragon kişilerin oldukça beğenebilecekleri oyunlar arasında yer almaktadır. Tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Çin merkezli olarak oyunlarını yayımlayan 337'nin (Elex) yapımcılığını üstlenmiş olan bu oyunu tamamen Türkçe dil seçeneğiyle oynayabilmeniz mümkündür.
Oyun içerisinde isminden de tahmin edebileceğiniz üzere ejderhaların ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Sahip olduğunuz ejderha yumurtalarını büyütüp çatlamalarını sağlayarak farklı güçlere sahip olan ejderhalara sahip olmak için mücadele vereceksiniz. Savaşlara sizinle birlikte katılan ejderhalarınız elde edecekleri yetenekleri artmaktadır.
Oyun içerisinde 3 farklı ejderha sınıfı bulunmaktadır. Avcı, savaşçı ve usta olmak üzere sunulan üç sınıf içerisinden dilediğiniz ejderha sınıfını kontrol edebilmeniz mümkündür. Bu oyun içerisinde ejderhalarınızın günlük görevlerini yerine getirmek için oldukça geniş olan farklı işlemleri yerine getirmeniz ve bunun sonucunda hediyeler kazanmanız mümkündür. Sahip olduğu bundalardan daha fazla pek çok özelliği göz önüne alındığında oldukça iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Son Goku Boyama

Son Goku Boyama

Ejder Yarışı

Ejder Yarışı

Ejder Yolu

Ejder Yolu

Kötü Ejder

Kötü Ejder

Dragonball Evolution

Dragonball Evolution

Dragon Awaken

Dragon Awaken

Dragonball Z Giydir

Dragonball Z Giydir

Ejderha Şehri

Ejderha Şehri

Glauron: Ejderha Hikayesi

Glauron: Ejderha Hikayesi

Axe.io

Axe.io