Kafa Topu

Kafa topu oyunu hem internet dünyasında hemde oyunkolu üzerinde en çok ilgi gören futbol oyunları arasında yer alıyor. Bir diğer ismi ile kafa futbolu olarak bilinen bu oyun 2 tane karakter var.

Bu karakterlerin sadece kafası ve birazda ayakları görünüyor. O kadar büyük kafaları var ki vucütlarının diğer kısımları neredeyse hiç gözükmüyor. Bu nedenle oyunun adı kafa topu olarak belirlenmiştir. Normal futbol maçlarında kafa ile topa vurmanın önemi vardır. Özellikle korner vuruşlarında oldukça önemlidir.

Yalnız futbolcular için ayak ile topu kontrol etmek çok daha önemlidir. Karakterlerimizin ayağı bulunuyor yalnız kafa ile topu kontrol edip gol atmak çok daha kolaydır. Oyun ilk etapta basit bir oyun gibi görünsede oynadıkça başarılı bir oyun olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Öyle ki her kazandığınız maç sizin kariyerinizde bir adım daha ilerlemenizi sağlar. Hangi futbol oyuncusu kariyerinde ilerlemek istemez ki?

Kafa topu oyununda bu ve bunun gibi bir çok detay yer alıyor. Katıldığınız futbol takımını lig şampiyonu yapmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Kafa topları gollerini ne kadar iyi attığınızı onlara gösterin.

  • Puan Ver:

    4.4 / 5 (1900720 üyenin oyu)

  • Futbol Oyunları
  • 11153569 kere oynandı