Oyun Birazdan Başlayacaktır...

Kafa Topu

Tam Ekran Yeniden Başlat
4.4

Kafa topu oyunu hem internet dünyasında hemde oyunkolu üzerinde en çok ilgi gören futbol oyunları arasında yer alıyor. Bir diğer ismi ile kafa futbolu olarak bilinen bu oyun 2 tane karakter var.

Bu karakterlerin sadece kafası ve birazda ayakları görünüyor. O kadar büyük kafaları var ki vucütlarının diğer kısımları neredeyse hiç gözükmüyor. Bu nedenle oyunun adı kafa topu olarak belirlenmiştir. Normal futbol maçlarında kafa ile topa vurmanın önemi vardır. Özellikle korner vuruşlarında oldukça önemlidir.

Yalnız futbolcular için ayak ile topu kontrol etmek çok daha önemlidir. Karakterlerimizin ayağı bulunuyor yalnız kafa ile topu kontrol edip gol atmak çok daha kolaydır. Oyun ilk etapta basit bir oyun gibi görünsede oynadıkça başarılı bir oyun olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Öyle ki her kazandığınız maç sizin kariyerinizde bir adım daha ilerlemenizi sağlar. Hangi futbol oyuncusu kariyerinde ilerlemek istemez ki?

Kafa topu oyununda bu ve bunun gibi bir çok detay yer alıyor. Katıldığınız futbol takımını lig şampiyonu yapmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Kafa topları gollerini ne kadar iyi attığınızı onlara gösterin.

Oyunu tek kişi ve iki kişi olarak oynayabileceğinizi ilk başta belirtelim. Kafa topu oyununu tek kişi olarak oynamak isterseniz iyi bir kariyer oyunu yapabilirsiniz.

İki kişi olarak oynamak isterseniz rekabet için oyunu oynamış olursunuz. "Play" tuşuna bastıktan sonra "New Game" yaparak tek kişilik kafa topu oyununu başlatabilirsiniz. Ardından select team kısmından oynamak istediğiniz futbol takımını seçiyorsunuz. Sonra oyun ekranı açılıyor. Hazır olduğunuzda "Space" tuşuna basarak kafa topu oyununu oynamaya başlayabiliyorsunuz. 1:00 dakika başlıyor ve bu zaman içerisinde önde olan takım kazanıyor. Maç esnasında ortaya çıkan simgeleri aldığınızda ekstra özelliklerden faydalanırsınız.

3D Kafa Topu

3D Kafa Topu

Kafa Topu La Liga

Kafa Topu La Liga

Kafa Topu 2014

Kafa Topu 2014

Kafa Topu 2014/2015

Kafa Topu 2014/2015

Kafa Topu 2015

Kafa Topu 2015

Kafa Topu Türkiye Ligi

Kafa Topu Türkiye Ligi

Kafa Topu 4

Kafa Topu 4

Kafa Topu Dünya Şampiyonası

Kafa Topu Dünya Şampiyonası

Kafa Topu 2020

Kafa Topu 2020

Canavar Kafa Topu

Canavar Kafa Topu